Ja Ci ZagRAm cz. 1

by Ja Ci ZagRAm

/
  • Streaming + Download

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.

about

Ja Ci ZagRAm to pięć zupełnie różnych osobowości. Pięć spojrzeń na muzykę. Zupełnie różne doświadczenia. Odmienne upodobania. Inne rodzaje wydarzeń.

Taką wybuchową mieszankę zdecydowaliśmy się połączyć w jednej audycji. Co tydzień dwóch redaktorów Radia Aktywnego spotyka się w niedzielę, w samo południe, gdzie jeden stara się przeciągnąć drugiego na swoją muzyczną stronę. Po godzinnym pojedynku, gdzie o toku audycji decyduje rzut kostkami, przychodzi czas na losowanie autorów kolejnej audycji.
I kolejnej.
I kolejnej.
I kolejnej. I tak po 52 tygodniach postanowiliśmy uczcić jubileusz i stworzyć składankę, na której każdy z pięciu redaktorów umieści swoje ulubione, zagrane do tej pory utwory. Raczej z ostatniego roku, często nawet dopiero co wydane. Ale również wykopaliska, wyciągnięte z odmętów półek, internetów czy zapomnienia. Utwory, które zdobyły lub zaraz zdobędą rozgłos. I takie, którym naszym zdaniem poświęcono za mało uwagi. Kompozycje, które mają to coś. W ciągu roku wyszukaliśmy ich ponad 400, a po bardzo trudnej selekcji wybraliśmy mniej niż jedną szesnastą.

To takie szalone najlepsze-z-najlepszych, twór zupełnie DIY, który ma na celu promocję polskich artystów.


Ja Ci ZagRAm: Blanka Borys (1-5), Dominika Klimek (6-10), Michał Lisiewicz (11-15), Kamil Dróżdż (16-20), Piotr Radio (21-25), Bogumił Stuglik (realizacja).


Szata graficzna: Kajetan Łukomski (Avtomat Design).
www.facebook.com/AvtomatDesign/


~~~
Dziękujemy serdecznie wszystkim artystom za udostępnienie utworów.

credits

released December 8, 2015

tags

license

all rights reserved

about

Ja Ci ZagRAm Warsaw, Poland

contact / help

Contact Ja Ci ZagRAm

Streaming and
Download help